فروش شیرآلات توکار

1-8 از 77

 شیرآلات توکار

نصب شیرآلات توکار 

 نصب شیرآلات توکار برای بسیاری از برند ها روش اجرایی یکسانی دارند ولی برخی از برندها ممکن است اتصالات و یا آپشن های دیگری نیز داشته باشنددر حالت کلی با دیدن فیلم آموزشی نصب شیرآلات توکار زیر بسیاری از مشکلات نصب را می توانید مرتفع نمایید.


خرید شیرآلات توکار 

اکثر طراحان برای طراحی سرویس بهداشتی خانه های لوکس از شیرآلات توکار که ظاهری زیبا و لوکس دارند استفاده می کنند. اگر شما هم می خواهید سرویس بهداشتی لوکس داشته باشید بهتر است به مدل های شیرآلات توکار به عنوان یک گزینه خوب توجه داشته باشید.با خرید شیرآلات توکار با توجه به نصب به صورت توکار , سرویس بهداشتی خود را یک محیط آرام و لوکس می کنید. البته توجه کنید نصب شیرآلات توکار برای خانه های قدیمی که قصد تغییرات دارندهم می شود استفاده کرد.


قیمت شیرآلات توکار

قیمت شیرآلات توکار  با توجه به رنگ و تیپ و برند های ایرانی و خارجی متفاوت هست برای مثال قیمت شیرآلات توکار طلایی و یا شیرآلات توکار رزگلد به مراتب از شیرآلات توکار کروم گران تر هست.شما می توانید از قسمت مرتب سازی, لیست قیمت شیرآلات توکار رو بر حسب شیرآلات ارزان قیمت و یا بیشترین قیمت مرتب نماید .


نصب شیر توکار روشویی

استفاده از شیرآلات توکار روشویی در کنار شیرآلات توکار دوش یک محیط زیبا و لوکس به محیط سرویس بهداشتی و حمام ایجاد می کند. با دانستن ارتفاع مناسب روشویی کابینت دار شیرمغزی نسبت به آن قبل از گاشی کاری داخل دیوار قرار می گیرد و پس از کاشی کاری متعلقات روکار نصب می شود.

نصب شیر توکار توالت 

برای نصب شیرآلات توکار توالت با توجه به اینکه پس از نصب تغییر ارتفاع و جابجایی فوق العاده هزینه بر و زمان بر می باشد باید قبل از نصب محل دقیق و نوع کاربری برای توالت فرنگی زمینی و دیواری و یا توالت ایرانی را مشخص نماییم و نسبت به ان اندازه ها مشخص شود.نصب شیرتوکار توالت نیز مانند شیرتوکار روشویی در دومرحله انجام می شود قبل از نصب مغزی داخل دیوار قرار می گیرد و پس از کاشی کاری متعلقات شیرتوکار توالت نصب می شود.

درباره ما
تماس با ما
پشتیبانی آنلاین
تمام حقوق این وب‌سایت برای شبکه سراسری تعاون کالا محفوظ است. استفاده از مطالب این وب‌سایت تنها برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.