شنبه, ۹ آذر ۱۳۹۸

راهنمای خرید سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک ظرفشویی  گرانیتی

تولید سینک ظرفشویی گرانیتی آشپزخانه

امروزه اکثر کسانی که می خواهند آشپزخانه ای متفاوت داشته باشند اقدام به خرید سینک ظرفشویی گرانیتی برای ظرفشویی می کنند برای همین تولید کنندگان این نوع سینک ها، روز به روز جدیدترین سینک های گرانیتی را به بازار ارائه می دهند.

سینک های ظرفشویی گرانیتی از پودر سنگ گرانیتی به همراه رزین های اکریلیک ساخته می شود و سینک های تولید شده نسبت به ضربه و خط و خش مقاومت بالایی دارد. 


برای مشاور رایگان خرید سینک گرانیتی آشپزخانه با شماره 09194109168 تماس بگیرید.


سینک ظرفشویی گرانیتی رنگ سفید

رنگبندی سینک های ظرفشویی گرانیتی آشپزخانه

سینک های گرانیتی علاوه بر مقاومت بالا در برابر ضربه، خط و خش، مزیت تنوع رنگ را نیز دارند، تنوع رنگ بندی سینک های گرانیتی باعث شده تا این نوع سینک ها با انواع دکوراسیون های آشپزخانه به راحتی همخوانی داشته باشد. سینک های گرانیتی در مدل های تک رنگ و رنگ ترکیبی تولید می شود.

راهنمای خرید سینک دولگن سفید

سینک های گرانیتی پرفروش از لحاظ رنگ 

همانطور که اشاره شد سینک های گرانیتی در مدل های تک رنگ و رنگ های ترکیبی تولید می شود. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی کالا 118 هر رنگی که بخواهید سینک گرانیتی سفارش دهید. ولی اگر می خواهید بدانید پرفروش ترین سینک ظرفشویی گرانیتی کدام رنگ هست؟ در ادامه به ترتیب اشاره می کنیم؛

  • سینک گرانیتی سفید
  • سینک گرانیتی مشکی
  • سینک گرانیتی طوسی

سینک ظرفشویی گرانیتی سفید

روز به روز خرید سینک ظرفشویی گرانیتی سفید روبه افزایش است. در حالت کلی لوازم خانگی به رنگ سفید از آنجایی که به راحتی قابل ست شدن با دیگر لوازم آشپزخانه هستند، همین طرفداران زیادی دارند. سینک های گرانیتی با رنگ سفید خیلی شیک و جذاب هستند و برای کسانی که می خواهند دکوراسیون آشپزخانه آنها جذاب تر باشد یک پیشنهاد خوب می باشد.

راهنمای خرید سینک گرانیتی مشکی

سینک ظرفشویی گرانیتی مشکی

اگر دکور آشپزخانه شما رنگ مشکی هست و علاقه زیادی به استفاده رنگ تیره در آشپزخانه دارید به شما پیشنهاد خرید سینک گرانیتی مشکی را می دهیم یک سینک بسیار شیک و خاص که زیبایی خاصی به محیط آشپزخانه می بخشد.

خرید سینک گرانیتی مشکی را برای کسانی که شیرآلات طلایی خرید کرده اند را هم پیشنهاد می دهیم چون رنگ طلایی با مشکی ترکیب واقعا شیکی درست می کنند. 

البته بعضی از طراحان برای دکور آشپزخانه هایی که از لوازم سفید استفاده شده است هم، سینک ظرفشویی گرانیتی مشکی را توصیه می کنند چون رنگ مشکی به عنوان رنگ تضاد جلوه خاصی به فضای آشپزخانه می دهد.

سینک گرانیتی رنگ طوسی

سینک گرانیتی طوسی (نقره ای)

سومین رنگ سینک گرانیتی که بیشترین فروش را بین خریداران دارد سینک های گرانیتی طوسی یا نقره ای دارد. زیرا اکثر آشپزخانه ها ترکیب رنگ های سفید، مشکی یا سلور ( نقره ای ) را بیشتر دارند و برای ست کردن رنگ سینک آشپزخانه با دیگر لوازم این سه رنگ بیشترین فروش را بین دیگر رنگ ها دارد.

البته ما در فروشگاه اینترنتی کالا118 برای کسانی که می خواهند سینک گرانیتی با رنگ های خاص خرید کنند هم سینک ظرفشویی با رنگ سفارشی می توانیم تولید کنیم.

انواع سینک گرانیتی

انواع مدل سینک ظرفشویی ظرفشویی گرانیتی 

سینک های گرانیتی همانند سینک های استیل در سایز ها و مدل های مختلف تولید می شود که در ادامه به انها اشاره می کنیم؛

  • سینک گرانیتی تک لگن با سینی
  • سینک گرانیتی دو لگن با سینی
  • سینک گرانیتی  تک لگن بدون سینی
  • سینک گرانیتی دو لگن بدون سینی 

سینک ظرفشویی گرانیتی تک لگنه با سینی

سینک گرانیتی تک لگنه با سینی

سینک های گرانیتی تک لگن با سینی اکثرا طول 100 سانتی متر و عرض 52 سانتی متر هستند ولی اگر بخواهید سینک سایز بزرگ داشته باشید ولی تک لگن بزرگ مشکلی نیست ما در کالا 118 چند مدل سینک با ابعاد 115*52 داریم که فقط یک لگن بزرگ دارند و شما می توانید از این مدل ها انتخاب کنید. معمولا اندازه لگن و سینی در سینک های گرانیتی تک لگن تقریبا برابر است.

سینک-دولگن-با-سینی

سینک گرانیتی دو لگنه با سینی

سینک هایی گرانیتی دولگن بیشترین تنوع را در بین مدل ها دارد برای همین می شود گفت سینک گرانیتی دولگن با سینی پر فروش ترین مدل می باشد. ابعاد استاندارد برای سینک های گرانیتی دولگن 115 طول و 52 سانتی متر عرض می باشد. در این نوع سینک ها حدودا 35 سانتی متر طول سینی و الباقی طول لگن ها هستند که بسته به مدل شاید اندازه لگن ها با هم فرق داشته باشند.

سینک گرانیتی تک لگنه بدون سینی

سینک گرانیتی تک لگنه بدون سینی

از سینک گرانیتی تک لگن بدون سینی بیشتر برای آزمایشگاه ها و آشپزخانه های کوچک استفاده می شود. البته سینک گرانیتی تک لگن را می توانید به حالت زیر صفحه ای نیز استفاده کنید. سایز این نوع سینک ها معمولا 50*50  یا 50*70 سانتی متر می باشد.

سینک گرانیتی دو لگنه بدون سینی

سینک گرانیتی دو لگنه بدون سینی

سینک گرانیتی دولگن بدون سینی هم یکی از پر فروش ترین مدل های سینک آشپزخانه می باشد. این مدل را می شود هم به صورت توکار و هم به صورت زیر صفحه ای استفاده کنید. سینک دولگنه بدون سینی در سایز های 85 و 100 سانتی متر تولید می شود.

لیست قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی

قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی به نوع مواد اولیه ، کیفیت و برند بستگی دارد شما می توانید در فروشگاه اینترنتی کالا118 لیست قیمت سینک گرانیتی را با بیشترین درصد تخفیف مشاهده و خرید کنید.

سینک گرانیتی دو لگنه بدون سینی

در حالت کلی 

سینک گرانیتی به دلیل کیفیت، دوام بالا و تنوع رنگ در بین مصرف کنندگان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. دلیل کیفیت و دوام بالای این محصول مواد اولیه تولید آن است. استفاده از پودر سنگ گرانیت موجب گردیده است که این محصول از تنوع بسیار بالایی برخودار گردد. 

تمیز کردن سینک ظرفشویی گرانیتی با رعایت چند نکته ساده بسیار آسان است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تمیز کردن سینک های گرانیتی لطفا مطلب " راهنمای تمیز کردن سینک گرانیتی" را مطالعه فرمایید.

ثبت نظر